Nu aveți nici un articol în lista d-voastră de dorințe.

    Vizitati Librariile Humanitas

    Cautati

    Toate orasele

    Libraria Humanitas Alba Iulia

    Librar: Ramona Ciobanu

    Adresa: Str. 1 Decembrie 1918, bl. M10

    Telefon: 0258 826 007

    Fax: 0258 826 007

    E-mail: alba@humanitas.ro

    Program: luni-vineri 10–19, sâmbătă 12–15

    Facebook

    Libraria Humanitas Brasov

    Librar: Nicoleta Fabich

    Adresa: Piaţa Sfatului nr. 16

    Telefon: 0733 669 345

    Fax: 0268 470 970

    E-mail: brasov@humanitas.ro

    Program: luni-sâmbătă 09–20, duminică 10-19

    Facebook

    Librăria Humanitas de la Cişmigiu

    Librar: Dana Grigore

    Adresa: Bulevardul Elisabeta nr. 38

    Telefon: 021 311 40 01

    Fax: 021 311 40 01

    E-mail: cismigiu@humanitas.ro

    Program: luni-sâmbătă 10–21; duminică 10–19

    Facebook

    Librăria Humanitas Kretzulescu

    Librar: Tina Olea

    Adresa: Calea Victoriei nr. 45

    Telefon: 021 313 50 35

    Fax: 021 313 50 35

    E-mail: kretzulescu@humanitas.ro

    Program: luni-sâmbătă 10–21; duminică 11–29

    Facebook

    Librăria Humanitas Auchan

    Librar: Dan Dumitru

    Adresa: Str. 1 Decembrie 1918 nr. 33 A (Centrul Comercial Auchan Titan)

    Telefon: 0725154781

    Fax: 0213452202

    E-mail: auchan@humanitas.ro

    Program: luni-duminică 9–22

    Facebook

    Librăria Humanitas Cluj

    Librar: Adina Poenaru

    Adresa: Str. Universităţii nr. 4

    Telefon: 0264 439 475

    Fax: 0264 439 475

    E-mail: cluj@humanitas.ro

    Program: luni-vineri 8:30–20; sâmbătă 10–17; duminică 10–16

    Facebook

    Libraria Humanitas Galati

    Librar: Daniela-Ramona Neagu

    Adresa: Str. Domnească nr. 45

    Telefon: 0236 468 822

    Fax: 0236 468 822

    E-mail: galati@humanitas.ro

    Program: luni-vineri 9.30-20, sâmbătă 9–20; duminică 10–17

    Facebook

    Librăria Humanitas din Piaţa Unirii

    Librar: Cristina Căpităniţa

    Adresa: Piaţa Unirii nr. 6

    Telefon: 0232 215 568

    Fax: 0232 215 568

    E-mail: iasi1@humanitas.ro

    Program: luni-vineri 09.00–19:30 sâmbătă 09.00-17.00

    Facebook | Blog

    Librăria Humanitas Oradea

    Librar: Orsolya Bogdan

    Adresa: Bulevardul Republicii nr. 11

    Telefon: 0259 472 955

    Fax: 0259 472 955

    E-mail: oradea@humanitas.ro

    Program: luni-vineri 9–20; sâmbătă 10-19; duminică 10–15

    Facebook

    Librăria Humanitas Piatra Neamt

    Librar: Dragoş Vatră

    Adresa: Piaţa Ştefan cel Mare nr. 15

    Telefon: 0233 212 015

    Fax: 0233 212 015

    E-mail: piatra@humanitas.ro

    Program: luni-vineri 9:30–19, sâmbătă 10:00-17:00

    Facebook

    Libraria Humanitas Ploiesti

    Librar: Alexandru Dragomir

    Adresa: Piaţa Victoriei nr. 3

    Telefon: 0244 519 475

    Fax: 0244 519 475

    E-mail: ploiesti@humanitas.ro

    Program: luni-vineri 9–19; sâmbătă 10–17; duminică 10-16

    Facebook | Blog

    Libraria Humanitas Ramnicu Valcea

    Librar: Elena Isabelle Teodorescu

    Adresa: Str. Calea lui Traian nr. 147, bl. D2

    Telefon: 0250 738 733

    Fax: 0250 738 733

    E-mail: valcea@humanitas.ro

    Program: luni-vineri 09.30–19; sâmbătă 10–17

    Facebook

    Librăria Humanitas Sibiu

    Librar: Maria-Anca Nedelcu

    Adresa: Str. Nicolae Balcescu nr. 16

    Telefon: 0269 211 434

    Fax: 0269 211 434

    E-mail: sibiu@humanitas.ro

    Program: luni-sâmbătă 10–20; duminică 11–17

    Facebook | Blog

    Takumi

    Librar: Iulian Militaru

    Adresa: Calea Victoriei nr. 120

    Telefon: 0213171819

    Fax:

    E-mail: takumi@humanitas.ro

    Program: luni-sâmbătă 11–21

    Facebook